Dry Gümrük Müşavirliği | Körfez Kocaeli

Dry Gümrük Müşavirliği

              DRY Gümrük Müşavirliği, 2000 yılından bu yana Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın ana prensipleri; mevzuatı anlık takip ederek müşterilerini bilgilendirmek, güven, ticari sırların korunması, mutlak müşteri çıkarlarının gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermemektir.

             DRY Gümrük, her departmandaki eğitimli, genç, dinamik personel kadrosuyla ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktadır. Ana felsefe olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş,bu konuda her türlü modern ve teknolojik yatırımlarını tamamlamış, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ile kalitesini tescillemiştir.

Misyonumuz

                    Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile DRY Gümrük; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

                   İletişim ve teknolojinin çok hızlı ilerlediği çağımızda Gümrük Müşavirliği hizmetlerine de farklı ve yenilikçi bir gözle bakmak gerektiğini bilerek çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden hizmet kalitesini sürekli artırıp müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak bilgi ve etik değerlere sahip , Müşteri odaklı, ihtiyaç ve  fayda prensibini göz önünde bulundurarak çözümler üreten güvenilir ve sürekliliği olan sektörde bilinen saygın bir firma olarak var olmak.

Vizyonumuz

Değerlerimiz

Zaman

Birinci önceliğimiz işleri zamanında yetiştirmek.

Eksiksiz Hizmet

İkinci önceliğimiz hizmeti eksiksiz sonuçlandırmak.

Cezasız Gümrük

Üçüncü önceliğimiz güncel mevzuatı takip etmek.


"Takım ruhunu benimsemiş, verilen hizmetin önemini idrak etmiş, özveriyle çalışan elemanlarımız,
kalitemizin birer mihenk taşlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı, sunduğumuz hizmettir."
Ozan DERYA
Dry Gümrük Müşavirliği